v Albrechticích u Sušice

     
   

Nabízím Vám týdenní rekreační pobyt v dobře zařízeném apartmánu naší šumavské chalupy. Chalupa - polosamota se nachází v klidném, zdravém prostředí mimo silnici nad vesničkou Albrechtice, 6 km od Sušice, v nadmořské výšce kolem 750 m /n.m.

Z chalupy je překrásný panoramatický výhled daleko do vnitrozemí. Sto metrů za chalupou začíná hluboký, rozsáhlý les kterým po kilometru a půl vystoupáte na vrchol kopce Sedlo do výše 902 m nad mořem kde bylo dříve keltské hradiště. Od podzimu 2009 je zde vybudována 36 m vysoká dřevěná rozhledna s překrásným výhledem na celou Šumavu i daleko do vnitrozemí. Chalupa se nachází na kraji Šumavy a je dobrým výchozím bodem pro Vaše výlety po celé Šumavě. V místě není žádný obchod ale veškeré nákupy si pořídíte v 6 km vzdálené Sušici kde je již 5 supermarketů.

Ubytování v naší chalupě je určeno maximálně pro 8 osob, minimálně na celotýdenní pobyt.

Jsou Vám k dispozici dva 30 a 24 m2 velké, střešními a štítovými okny prosvětlené podkrovní pokoje. Z většího pokoje je vstup do lodžie. Každý pokoj je se čtyřmi lůžky (jeden pokoj 2x dvojpostel, druhý 1x dvojpostel a dvě samostatné postele)  a je vybaven televizí, rádiem, posezením a mnoha úložnými prostory. Mezi oběma pokoji  se nachází koupelna s WC, sprchovým koutem a umyvadlem a  el. bojlerem na 160 litrů. V přízemí chalupy v klenutých prostorách je plně vybavená kuchyně - el. sporák s troubou,  nerez. dřezy na mytí nádobí, pracovní stůl, lednička, 50 l mrazák, mikrovlnka. Dále pak sada nerezových hrnců  a porcelánový servis ke stolování, kávovar a rychlovarná konvice. Před kuchyní je  klenutý sklípek s velkým stolem určený jako jídelna. Vedle sklípku na konci chodby se nachází nově zrekonstruovaná druhá koupelna s vanou a umývadlem. WC je hned vedle koupelny, samostatně.  Od hlavního vchodu po koupelnu a WC je chodba a veranda s botníkem. K dispozici Vám je i garáž k uschování kol a v zimě lyží.

Kolem chalupy je velká oplocená zahrada. Ve spodní přední části je zastřešené posezení u kamenného stolu a v předu malé jezírko s ledovou vodou, vhodné ke chlazení nápojů. V horní části zahrady je 5 m velký kulatý bazén a 3,60 m velká trampolína.

K posezení máte k dispozici  pře-nosnou soupravu  (stůl a dvě lavice pro 8 osob), a 4 polohovací křesla. Ke grilování je přenosný litinový gril na dřevěné uhlí.

Před zahradou se nachází volné prostranství kde můžete bezstarostně parkovat svá auta, případně si zde udělat táborák.  

V chalupě se přezouváme, do podkroví vedou dvě modřínová schodiště a proto Vás prosím o přivezení si domácí obuvi.

V celé chalupě funguje vysokorychlostní  WIFI internet.

V podkrovních pokojích je zakázáno kouřit.

Při Vašem příjezdu Vám bude předána uklizená chalupa s povlečenými  postelemi.

Při příjezdu vybírám vratnou kauci 1000,- Kč na uhrazení případných škod a rekreační poplatek 15,- Kč za dospělou osobu a noc.  

Polatek za slušně vychované domácí zvířátko činí 50 Kč za 1 den .

Spotřeba elektrické energie je zahrnuta v ceně.

V zimním období je topení na pokojích lokální, stáložárnými kamny - palivo máte zajištěno. Ostatní prostory jsou vytápěny el. akumulačními kamny.

Příjezd a ubytování v sobotu od 15 hodin. Odjezd v sobotu do 10 hodin.

Způsob rezervace najdete v položce ceník.

Nezapomeňte si včas rezervovat Váš pobyt !
Těšíme se na Vaší návštěvu !